Ми вимушені публічно звернутися до начальника Новоукраїнський відділ поліції ГУНП В Кіровоградській області Ігор Матвійчук через facebook, оскільки інші варіанти не працюють.

Нам стало відомо з достовірних джерел, що Ви надаєте по нашій справі неправдиву, свідомо перекручену Вами і вашими підлеглими «інформацію» щодо нашої Команди КДК, нібито, «заказ і т.д.», після чого вихвалялися перед підлеглими , що за рахунок такої маніпуляції Ви добєтеся підтримки Ваших дій перед вищим Керівництвом. 

Хочемо широко повідомити Вам, що Ваші дії, та дії Ваших підлеглих містять ознаки низки кримінальних злочинів, грубого порушення законодавства, невиконання елементарних правових дій та переслідування з особистих мотивів.

На жаль, Всі ці вчинки свідчать про Вашу впевненість у безкарності, тому що Ви, і Александр Мищенко (Мищенко Александр) імовірно, не відповідаєте займаній посаді. Складається враження, що нічим іншим, окрім перекручування фактів по нашій справі Ви не займаєтесь. З кожним наступним незаконним кроком Поліції все більше ми зневірюємся, що в Україні діє один закон для всіх – і для журналіста, і для поліцейського.

Наші колеги запитують нас: Як можете Ви, розраховувати на справедливість у протистоянні з поліцією?
Всі, хто задає це питання, і переважна більшість тих, хто його не задає, зневірилися в реальності відстояти свої законні права і справедливість.

Ми КДК – не зневірилися.

Відмічаючи в цьому пості високопосадовців, які забезпечують виконання закону в нашій державі, ми розраховуємо, і віримо, як ідеалісти, що справедливость є, і, що навіть найвпливовіших персон у владі можна змусити поважати закони України і виконувати їх!!!
Для цього треба прикласти шалених зусиль. Як на КДК, вони того варті!

 

СПРАВЕДЛИВОСТІ НЕМАЄ. НОВОУКРАЇНКА (ВІДЕО)