СУДДЯ ГАРБУЗ ВІДХВАТИЛА ПО САМІ ПОМІДОРИ

У МІСТІ НОВОУКРАЇНКА СУДДЯ ОТРИМАЛА ВІДВІД ЗА НЕУПЕРЕДЖЕНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ОБВИНУВАЧЕНОГО ХЛОПЦЯ НА ЯКОГО ПРАЦІВНИКИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ СФАЛЬСИФІКУВАЛИ ПРОТОКОЛ.

8 грудня було слухання у справі БАЛАН у Новоукраїнський Районний Суд Кіровоградської Області за ч.1 ст. 130 КУпАП. Нагадуємо раніше працівники Добровеличківського відділу поліції, майор поліції
Суддя Гарбуз О.А. яка розглядає справу по ст. 130 КУпАП в місті Новоукраїнка отримала відвід , тому що під час засідання неодноразово назвала особу яка притягується до адміністративної відповідальності – «правопорушник». Що судить про необ’єктивність її судового рішення і упередженості.

зал засідання

Нагадую що згідно зі ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Тепер чекаємо куди і на який час направлять цю справу на розгляд в інший суд, так-як більше суддів в Новоукраїнському районному, які можуть слухати справу і на яких можуть рас писати це провадження суді не залишилося.

На відео записі видно, як поліцейський Поливода В. разом зі своїм колегою вдерлись на територію приватного володіння громадянина без дозволу господаря цього володіння і почали застосовувати фізичну силу до нього, без підстав для застосування і без складання будь яких матеріалів. Після невдалої спроби вони витребували документи цього чоловіка, які їм пред’явила його мати.
Один з поліцейським сфотографував їх на свій мобільний телефон, хоча при ньому була включена робоча нагрудна відео камера. Цими діями він порушив ЗУ « О захисті персональних даних». Крім того, прошу провести ретельну перевірку і надати оцінку діям поліцейським які склали протоколи за ч.1 ст. 126, ч1. ст. 130 КУпАП. Які були складені безпідставно і з грубим порушенням законодавчих норм України.

Згідно зі ст. ЗО Конституції України, проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку допускається, за загальним правилом, тільки за вмотивованим рішенням суду. Порушення недоторканності житла чи іншого володіння громадян тягне за собою кримінальну відповідальність за ст. 162 КК України.

СУДДЯ ОТРИМАЛА ВІДВІД ЗА НЕУПЕРЕДЖЕНЕ СТАВЛЕННЯ