Державне бюро розслідувань не побачило в діях патрульних поліцейських складу злочину, та не завела ЄРДР на них. Редакція отримала офіційну відповідь від цього нового органу виконавчої влади

Після нападу на журналістів КДК нами було зроблено повідомлення за телефоном (+38 (096) 894 57 47, для звернень громадян: (0512) 47-71-58) до територіального управління ДБР розташованого в місті Миколаїв.

Нагадуємо, що вказано у них на сайті:
Наша місія – встановлення справедливості у суспільстві шляхом незалежного та всебічного розслідування злочинів задля притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси.

Завданнями Державного бюро розслідувань є своєчасне запобігання, виявлення, припинення, швидке розкриття та об’єктивне розслідування злочинів, віднесених до компетенції Бюро.
У підслідності ДБР – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини.

Це люди, які мають можливість впливати на перебіг кримінального провадження та уникати покарання, через що суспільство не довіряє роботі правоохоронних органів та судової системи.

ДБР своєю роботою повинно зламати ці стереотипи.

Що ми бачимо? Це повну протилежність написаному у них. Не оцінивши обставини справи, не зв’язавшись з заявниками, не оцінивши докази по заяві, та не зробивши геть нічого, крім надання відповіді, ДБР дала відповіла нам. Що вивчивши заяву, до речі ту, які набрав їх оператор з наших слів, вони не побачили в змісті об’єктивних даних, які можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень.


Людина і досить лежить у лікарні, яку побили патрульні, і до цього геть ні кому не має діла. До нього навіть не хто з поліцейських не прийшов допитати, щоб дізнатися обставини справи. Це ще один з доказів того, що реформа вдалась.
Чекаємо ще одної відповіді на матеріали відправлені їм міською поліцією, якщо і там не буде не яких дій, то будемо оскаржити у суді.

ДБР не хоче розслідувати злочини патрульних
Метки: