постраждалий

Раніше ми вже писали про інциндент, який трапився біля Управління патрульної поліції по вулиці Бутусова 22 Б. Де поліцейські на очах у свого керівництва вирішили побити та розправитися з журналістами КДК. В результаті чого один з представників “КДК” потрапив до лікарні з серйзними травмами (лікарня Святого Луки), де знаходиться і до цих пір.

Але, не дивлячись на все це, пресс-служба патрульної поліції, в особі Дмитра Поперешняка, почала розповсюджувати недостовірну інформацію, нібито це журналісти хотіли увірватися в будівлю Управління Патрульній поліції. В наслідок чого були затримані із застосуванням фізичної сили та спеціальних засобів три журналісти КДК. Щоб приховати перевищення своїх службових повноважень, поліцейські, на чолі зі своїм керівництвом, сфальсифікували адміністративні матеріали по ст. 173 КУпАП.

Також, речник патрульної поліції Дмитро Поперешняк повідомив усім існуючим,на його думку,місцевим ЗМІ, що один з журналістів скоїв наїзд на співробітника патрульної поліції, в результаті чого останній отримав травму ноги (патрульні говорили про перелом 5 пальців ноги). Зрозуміло, що ніякого ДТП за участю ГО “КДК”, та інших подій зв’язаних з нападом на поліцейського, або їх управління, розташоване за адресою вул. Бутусова 22 б, як вони розтиражували це усім ЗМІ, в той, чи будь який інший день не було! Але журналістами КДК було чітко зафіксовано те, що патрульний поліцейський, нахабно підставив ногу під автомобіль,який не рухався.

Поліцейського, в якого була бурхлива імітація болю, в результаті чого його мета була досягнута, так,як він спровокував більшу частину присутніх там поліцейських до дій направлених проти журналістів. Тих поліцейських, які побігли бити, затримувати, та спричиняти фізичну біль журналісту, але забули, що в цьому випадку мабуть першочергово було б надати першу медичну допомогу своєму горе-колезі, який горлопанив на всю вулицю та імітував нестерпний біль, катаючись на підлозі, але чомусь тримаючись за коліно.

Не минуло й двох тижнів, як 11 травня командир 2-ої роти Рачкелюк Богдан за аналогічним надуманим сценарієм затримав автомобіль Lexux за нібито незначне порушення ПДР, в 3-х кілометрах від імовірного місця правопорушення, так,як підстав зупиняти не було, Рачкелюк вирішив переслідувати водія, начебто все одно десь водій помилиться, та порушить ПДР. Терпець мабуть у Рачкелюка урвався, та прийшлося зупиняти примусово, червоними проблисковими маячками.

Зі слів водія автомобіля Lexux, якого ми назвемо Олег Б. –
«Підійшовши до автомобіля, поліцейський Рачкелюк, забув представитися, з самого початку поводився нахабно і відразу почав стверджувати, що я порушив ПДР, і що йому для перевірки потрібне водійське посвідчення і реєстраційний документ на авто.
Так как я не впевнився, що він поліцейський – службове посвідчення він так не показав, я відразу набрав 102, щоб прислали інший екіпаж. Коли оператор 102 запитала адресу, я вийшов із свого автомобіля та пішов до будинку, на якому було написано адресу, щоб продиктувати це оператору . У цей момент один з поліцейських без попередження схопив мене за руку і почав заламувати. Я запитав, на підставі чого він мене затримує, і прибрав свою руку, тоді підбіг другий поліцейський і теж почав хапати мене, я і йому сказав припинити незаконно затримання. Тоді один з них (як пізніше дізнався з відео, – Рачкелюк Богдан) почав задувати мене газом із балончика, наніс мені дуже сильний удар в спину, і повалили на асфальт.

Я лежав не пручався, тим не менш Рачкелюк почав з усієї сили давити коліном мені у шию тиснув моє обличчя у асфальт, і почав надягати кайданки, які затягнув так, що руки почали набрякати.
Згодом приїхало ще 3 екіпажі, зійшлося багато людей, багато хто проїжджав та бачив це, потім дзвонили мені і запитували, що сталося.


Пізніше прибули ще три екіпажі поліції, зійшлося багато людей. Мене багато хто знає в місті, тому люди підходили і запитували чому поліція над мною знущається. І чому поліція так нахабно і зухвало себе веде.Пiсля цього мене підняли з асфальту і почали складати протоколи за ст.173, 185 КУпАП (хуліганські дії та злісна непокора працівникам поліції), а для “повного щастя” ще й склали ДТП, нібито я вдарив їхній автомобіль, коли здавав назад, припарковуючись біля бордюру.


Це все схоже на якесь безглуздя, так як мій автомобіль оснащений парктроніком і камерою заднього виду, де навіть з фотографій видно що я зупинився за 40 см. від їх бампера. Пошкоджень не яких немає ні в патрульному автомобілі, ні на моєму. Один з поліцейський імітував жорстке зіткнення автомобілів, брався за голову, засмучено дивився на номерний знак, і кричав що я розбив їм машину – це було не стільки смішно, а як сумно і соромно за таку поліцію.

Цей жах був схожий на катування та знущання наді мною, але не як не на затримання. Це все за мою правову позицію, бо біля місяця назад я зробив зауваженням, саме цим поліцейським, коли вони били байдики за містом в кущах, коли у цей час п’яний водій ганяв неподалеку від них. Рачкелюк запам’ятав мій автомобіль, та вирішив таким чином помститися.


Мені 47 років, я директор будівельної компанії, в минулому працював багато років у міліції. На цей час займаюсь бізнесом і сплачую немалі податки, за які ця поліція мене і калічила, коли повинна служити та захищати. А я тільки зморений рухався до дому з однією думкою, щоб поскоріше відпочити від важкого дня.»

Водій автомобілю Lexus звернувся до лікарні, так як в нього забої голови, пошкодження шиї, розтягнення зв’язок. Зроблені всі медичні експертизи та зафіксовані побої. Адвокатом постраждалого були подані заяви про злочин до СБУ, місцевої прокуратури, міського відділу поліції, до Головного Управління Національної поліції в області, а також у Державне Бюро Розслідувань.
Знову відзначилася прес-служба патрульної поліції і цього разу. Яка надала брехливу інформацію місцевим ЗМІ.

Не дивно, що кожного дня у нас збільшується кількість читачів, та людей що розуміють і підтримують нас, бо саме об’єктивність, достовірність, своєчасність і ексклюзивність інформації, яку ми поширюємо, – є найголовніші критерії нашої роботи. Та інформація, яка стосується поліції, яку ми вам напишемо і покажемо так-як вона є насправді і так як її не захочуть висвітлювати місцеві кармані ЗМІ.

Гидко читати статті, які поширюють дуже багато ЗМІ нашого міста. Що казати, якщо це все розпочинає прес-служба патрульної поліції, яку ми вже не один раз викривали в розповсюдженні брехні і фейків. Але це й не дивно, бо ця служба така гнила як і реформа поліції.
Підписуйтесь на наші сторінки, щоб нічого не пропустити, бо тільки тут ти дізнаєшся правду!

ГАНЬБА ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ КіРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ!
Метки: