СВАВІЛЛЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В КРОПИВНИЦЬКОМ

ЗАМІСНИК КЕРІВНИКА ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В КРОПИВНИЦЬКОМУ КРИШУЄ ДАЛЕКОБІЙНИКІВ ТА ВЕЛИКО ГАБАРИТНІ ВАНТАЖИ. ПРО ЦЕ ТА ЩЕ ПРО БАГАТО ІНШИХ ПОРУШЕНЬ І КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ ЛОПАТІНА ЧИТАЙТЕ У ЦІЙ СТАТТІ.

Не реформована судова система після атестації допустила реванш. На даний момент все ж таки відіграє важливу роль патрульна поліція міста Кропивницький.  Реформа нова, а методи управління  ті ж самі, які ми успадкували від старої міліції, ті ж самі «хвороби».  Нові люди не очистили систему, а навпаки – «інфікувались» її вадами.

Корупційні схеми замісника начальника  Управління Патрульної поліції Кіровоградській області Лопатіна  та його родичів це такий собі приклад . Колишнього міліціанта, який прийшов до лав патрульної поліції не вдосконалювати нову реформовану систему, а знищувати її з середини  та поліпшувати свій майновий стан старими перевіреними корумпованими схемами. 

Відповідно до ст.28 Закону України «Про запобігання корупції» на посадових осіб  публічного права поширюються вимоги щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів.

Наша мета розкрити іншу сторону  патрульної поліції, ту яку майже всі ЗМІ не бажають показувати так, як воно є на справді. Не хочуть заляпувати брудом гарну обкладинку невдалої реформи. Невже правоохоронні органи які порушують закон, можуть бути прикладом для інших? Адже поліція повинна не тільки бути взірцем, а на сам перед бути гарантом законності і порядку в Україні.

Костянтин Лопатін – займає посаду замісника начальника Управління Патрульної поліції в Кіровоградській області, та начальнику відділу моніторингу та аналітичного забезпечення. Під його керівництвом знаходяться родичі, друзі, куми, яких він розташував на дуже зручних для себе посадах.

Пастушенко Яна та Руслан

Сестра дружини, Пастушенко Яна, з недавніх часів працює в патрульній поліції, та була переведена в адміністративну практику. Саме там Лопатіну потрібна була своя людина, так-як є певні проблеми с керівником адміністративної практики.

Чоловік дружини, Пастушенко Руслан працює  патрульнім в 1-й роті взводним, який також зовсім нещодавно з’явився в поліції і почав займати вже ключові посади.

Яковенко Денис

Комбат Яковенко Денис, працює (ред..: кум сестри брата) на посаді замісника командиру батальйону, але вже готується наказ на його підвищення. Де і звідки він узявся в патрульній поліції не відомо. Але дуже швидко, він як і Лопатінська рідня, йде до верху в посадах.

Саме в тих місцях де немає лопатінської влади, Лопатін затикає їх родичами-наглядачами. При колишній міліції, це було просте таке собі явище. Але воно суперечить Закону о корупції, з посиланням на конфлікт інтересів. 

Також, неможна забути и про його дружину, Лопатіну Інну (рідну сестру Пастушенко Яни). Вона обіймає посаду інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції патрульної поліції у Кіровоградському районному відділенні поліції Кропивницького відділу поліції у ГУНП в Кіровоградській області. Яка 20 лютого, у День пам’яті Героїв Небесної сотні у соцмережі поширила повідомлення про те, що справжніми героями був “Беркут”, а Євромайдан називає путчем. Це визвало дуже сильний резонанс після чого пост був видалений .

Цікавить питання із майном, маршрутка яка задекларована на дружину за копійки за 21 000 грн., яка їзде на 112 маршруті в місті.

Декларація
Лопатіна Інна Олександрівна

Трьох кімнатна квартира за 7500$, на вулиці Попова. Як ви думаєте це реально?


Декларація
Лопатіна Інна Олександрівна

Автомобили, які таксують по місту, приносять прибуток, але не задекларовані  доходи з них. Та зареєстровані не зрозуміло на кого.

Марки та номери даних авто (Шевроле Лачеті  сірого кольору ВА7805ВІ, ВАЗ 2199 червоного кольору ВА7667АС, Сенс червоного кольору ВА 8094СВ, Джилі сірого кольору ВА9430ВА, Шевроле Авео блакитного кольору ВА 7848АА,Опель Омега сірого кольору ВА9044ВН).

Самі  патрульні стверджують, що це також автомобілі Лопатіна і всі про це в управі знають. Обслуговуються маршрутки та машини на території поліції, де сам Лопатін, як кажуть «буває крутить гайки» в робочий час, і при цьому стверджує, що дане нерухоме майно не його.

А ще він має дві однакові машини , одна особиста, а інша на синіх номерах -службова. Де він час від часу змінює номерні знаки та їздить по місту на незареєстрованних номерних знаках – «пустишках», дублює, як кажуть в народі, двійника. В яких  цілях використовує Лопатін службовий автомобіль, можливо було побачити усім бажаючим. Кожного ранку підвозить дружину на роботу, дітей до школи,  не ховаючись, так-як не думав, що на нього хтось зверне свою увагу. Згідно наказам МВС, службовий автомобіль повинен використовуватись, тільки у службових цілях.

Хвилює питання, що за схеми у Лопатіна з Цюцюрою, комбатом Яковенко, замісником командира 4-й роти Корсаковим та  лопатінськими родичами.

Чому ті що порушують закон ще досі не за гратами та не як ще за ці роки не понесли відповідальність? Чому не відповідають за скоєне? Невже керівництво Департаменту Патрульної поліції цього не знає? Чи може саме вони і надали Лопатіну “мовчазний” дозвіл на все те, що зараз відбувається у місті Кропивницькому? Скільки ще патрульних повинно звільнитися через такого керівника? Коли Київ зрозуміє, що потрібно щось робити з цим ОПГ?

За  вказівкою Лопатіна та комбата Яковенко,через нещодавно закріпленого у 4-ту роту замісника командира Корсакова, відпускають вантажівки з великогабаритним вантажем, без перевірки, без документів. Кажуть патрульним, що ці водії допомагають УПП.

Ми здогадуємося кому саме і як само вони допомагають “набити кишені”. Як нам повідомляють самі патрульні, що при зупинці «певних» перевізників, водії навіть не надають документи на перевірку,  а тільки кажуть чекайте на дзвінка від керівництва. Потім їм насправді телефонують і вантажівки без перевірки з порушеннями їдуть далі.

Хто ж все ж таки отримує “відкати” за пропущений великогабаритний вантаж? Можливо нам розповість головний герой цієї схеми? Аудіо запис ми додаємо як доказ.

Корсаков по вказівці Лопатіна телефоную патрульному

Як до цієї схеми причетний Переверзев – батько Інни Лопатіной та Яни Пастушенко, дружини Костянтина? Бізнесмен з широкими зв’язками в правоохоронних органах, якого місцеві почали називати «новий Лозинський», який напідпитку стріляв з автомату в людей, та якого якого патрульні неодноразово зупиняли в стані алкогольного сп’яніння. Після чого Лопатін приїжджав на місце і відмазував його.

Нагадуємо, саме цей Переверзев у 2012 році у селі Оситняжка, також напідпитку стріляв з  автомати у чотирьох співробітників рибгоспу. Що навіть прибувші на місце міліціонери не хотіли вгамовувати його, а чекали на прибуття спецназу.

Коррупція у керівному складу патрульної поліції Кропивницького

Хто кришує це кодло, і хто буде відповідати? Патрульні які йшли охороняти і забезпечувати громадський порядок не готові до старих махінацій, і тому зараз у нас є з вами вся ця інформація. Чому звичайних людей зупиняють, пишуть штрафи, вбивають, а всіх своїх відпускають? Ми досі не досягли того, щоб поліція стала сервісом. Це досі озброєний правоохоронний орган, репресивний, який  і досі застосовують для різних цілей. А це має бути сервісом, послугою, яку люди у громаді замовляють, отримують і мають право її оцінити, і якщо їм щось не подобається – змінити. Пройде час і кожен із нас захоче змін, і головне на краще.

СВАВІЛЛЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В КРОПИВНИЦЬКОМ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *