“Дорожній контроль” розглядається не як соціально-політична організація, а як суспільна течія, направлена ​​на боротьбу з незаконними діями працівників поліції по відношенню до громадян України. Для нас мірилом ефективності роботи органів правопорядку є стан дотримання ними прав людини при виконанні покладених на них завдань з надання послуг населенню. Ми досліджуємо системні проблеми в повсякденній роботі українських правоохоронців, які призводять до порушень прав і свобод людини. Розв’язання таких проблем є метою реформ, які мають бути комплексними та орієнтованими на довгостроковий результат. При цьому діяльність органів правопорядку має орієнтуватись на потреби людини, а не підтримання державного апарату, політичної влади, системи органів тощо.

Громадська організація «Кропивницький Дорожній контроль» в м.Кропивницький була офіційно зареєстрована у вересні 2017 року. Щоб донести до українців правду про цілі та методи «Дорожнього контролю», а також розуміючи, що нападків в ЗМІ з боку корумпованих чиновників не уникнути – проект легалізувався. Ця організація створена на громадських засадах і будь-яких матеріальних цілей не переслідує, тобто є неприбутковою. Пріоритетне завдання нашої громадської організації – навчити якомога більше число людей грамотному спілкуванню з працівниками Національної поліції і прокуратури. А ще – розуміння того, що у кожного громадянина нашої країни є не тільки зобов’язання перед державою, а й права, якими він не тільки може, а й повинен користуватися. Ми знаходимо актуальну тему, збираємо докази і інформуємо суспільство про тих матеріалах, які нам вдалося розкопати.

«КДК» працює виключно в вузькоспеціалізованої тематики: порушення поліції, прокуратури та судів у сфері дорожнього руху. Інші теми не входять до нашу інформаційну політику. Закони треба обов’язково знати всім. Для чого? У кожного чиновника, яких так багато розплодилося в Україні, є не тільки права, але й обов’язки перед громадянами нашої країни. Але вони, як правило, користуються тим, що «простий народ» не знає законів і не може відстояти себе в потрібний момент. А адже всі ми є платниками податків, а чиновники – бюджетниками, тобто ми з вами платимо їм заробітну плату. Тому при спілкуванні з будь-яким чиновником треба пам’ятати, що ми його утримуємо на свої гроші, а він за це повинен нас охороняти і оберігати. Саме це і прописано в законах, знанням яких більшість людей нехтує. Найголовнішим завданням громадської організації «Кропивницький Дорожній контроль» є донесення до суспільства на простій і зрозумілій мові інформації про те, як в реальності пересічний громадянин України може (а якщо не може, то чому) захистити свої права і інтереси від неправомірних посягань з боку влади в сфері дорожнього руху. Крім цього, «Кропивницький Дорожній контроль» поширює серед людей усвідомлення того, що співробітник поліції не є вершителем доль і повинен нести відповідальність за свої злодіяння так само, як і звичайна людина без погон. Ми намагаємося ліквідувати раболіпство і культивувати громадянське суспільство.

А ще завдання «Кропивницький Дорожнього контролю» полягає в тому, щоб донести кожній людині: працівникам правоохоронних органів надані повноваження, передбачені законодавством, і перевищуючи їх, вони порушують не адміністративні кодекси, а кримінальні. Тому їх мета – довести вам вашу провину, а не змушувати виправдовуватися вас. І ось тут головне – діяти строго за законодавством. Адже закон на нашому боці. Тільки про це треба знати! За час своєї діяльності, громадська організація «Кропивницький Дорожній контроль» придбала чимало досвіду. Її активісти навчилися професійно фіксувати порушення поліції, добувати ексклюзивну інформацію, правильно подавати її громадськості і боротися за чітке виконання законів. Все це вселяє надію, що з часом поліцейські і автолюбителі стануть якщо не друзями, то однодумцями, діючими «в одній упряжці», щоб рух був без небезпеки і за законом, єдиним для всіх. Хочеться сказати всім автомобілістам: правова держава будують не тільки професійні політики, але і всі небайдужі громадяни. Необхідно відстоювати свої права, гарантовані законом. А ми – «Кропивницький Дорожній контроль» – будемо вам в цьому всіляко сприяти. Підкреслюємо: сприяти, але не діяти за вас.

Наша організація створена на громадських засадах і будь-яких матеріальних цілей не переслідує, тобто є неприбутковою. Пріоритетне завдання нашої громадської організації – навчити якомога більше число людей грамотному спілкуванню з працівниками Національної поліції і прокуратури. А ще – розуміння того, що у кожного громадянина нашої країни є не тільки зобов’язання перед державою, а й права, якими він не тільки може, а й повинен користуватися.